Pomoc drogowa 24h

DANE ADRESOWE I KONTAKTOWE

Siedziba Jelcz-Laskowice

Adres:

Auto-Matunin Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 23
55-220 Jelcz-Laskowice

 

NIP: 912-16-37-913
Regon: 931882634
KRS: 0000088103
Numer konta : ING Bank Śląski : 54 1050 1575 1000 0022 0937 9607

 

Telefon: +48 71 318 82 06
Fax: +48 71 318 82 87
E-mail: sekretariat@automatunin.com.pl
Strona WWW: automatunin.com.pl

Oddział Wrocław

Adres:

Auto-Matunin Sp. z o.o.
ul. Miłoszycka 97
51-502 Wrocław

 

Telefon: +48 71 725 40 30
Fax: +48 71 318 82 87
E-mail: wroclaw@automatunin.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.automatunin.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "AUTO-MATUNIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Wrocławska 23 55-220 Jelcz-Laskowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem p.urbaniak@automatunin.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

KONTAKTY DO DZIAŁÓW

Siedziba Jelcz-Laskowice

Sekretariat

tel.  +48 71 318 82 06
faks +48 71 318 82 87
sekretariat@automatunin.com.pl

 

 

Dyrektor operacyjny

Ryszard Bogusz
kom. +48 502 477 229
tel. +48 71 318 82 15
r.bogusz@automatunin.com.pl

 

 

Księgowość i kadry

tel. +48 71 381 03 80
ksiegowosc@automatunin.com.pl

Serwis samochodów osobowych / Peugeot

 

Recepcja ogólna
tel. +48 71 381 03 80

recepcja@automatunin.com.pl

 

Kierownik serwisu
Maciej Rutkowski
kom. +48 604 545 100
tel. +48 71 381 03 80 w. 83
m.rutkowski@automatunin.com.pl

 

Doradca serwisowy klienta
Rafał Baran
kom. +48 535 415 628
tel. +48 71 381-03-80 w. 84
r.baran@automatunin.com.pl

 

Doradca serwisowy klienta
Henryk Fabisiak
tel. +48 71 381 03 80 wew. 85
kom. +48 784 580 229
h.fabisiak@automatunin.com.pl

Sprzedaż samochodów Peugeot

 

 

Paweł Urbaniak
kom. +48 606 367 800
tel. +48 71 381 03 80 w. 86
p.urbaniak@automatunin.com.pl


Naprawy powypadkowe pojazdów użytkowych

Kierownik
Marcin Flis
kom. +48 660 763 697
tel. +48 71 318 82 06 w. 24
m.flis@automatunin.com.pl

 

Zastępca kierownika
Krzysztof Cybulski
tel. +48 71 318 82 06 w. 24
a.cybulski@automatunin.com.pl

 

 

Naprawy powypadkowe samochodów osobowych

Dyrektor techniczny
Wojciech Gierak
kom. +48 604 470 612
tel. +48 71 318 82 06 w. 15
w.gierak@automatunin.com.pl

 

Likwidator szkód
Krzysztof Ciechanowicz
kom. +48 662 106 406
tel. + 48 71 381 03 80 w. 82
k.ciechanowicz@automatunin.com.pl

 

Likwidator szkód
Konrad Nowak
kom. +48 608 283 300
tel. + 48 71 381 03 80 w. 82
k.nowak@automatunin.com.pl

Serwis pojazdów ciężarowych

Kierownik serwisu pojazdów ciężarowych
Andrzej Kulik
kom. +48 692 430 415
tel. +48 71 318 82 06 w. 23
a.kulik@automatunin.com.pl

 

Z-ca kierownika serwisu pojazdów ciężarowych
Marcel Kaźmierski
kom. +48 535 559 357
tel. +48 71 318 82 06 w. 22
m.kazmierski@automatunin.com.pl


Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Janusz Wodziński
kom. +48 602 573 226
tel. +48 71 318 82 06 w. 13
j.wodzinski@automatunin.com.pl

 

 

Rafał Wardęga
tel. +48 71 318 82 06 w. 13
r.wardega@automatunin.com.pl

Sklep

Kierownik sklepu
Mirosław Czechowski
kom. +48 602 772 781
tel. +48 71 318 82 06 w. 25
m.czechowski@automatunin.com.pl

Spedycja

Spedytor 
Bartosz Myśków
kom. +48 602 105 500
tel. +48 71 381 03 80
spedycja@automatunin.com.pl


Oddział Wrocław

Kierownik serwisu samochodów osobowych

Jacek Bożek
kom. +48 608 492 500
tel. +48 71 725 40 30
j.bozek@automatunin.com.pl

Z-ca kierownika serwisu samochodów osobowych

Sławomir Kowcz
kom. +48 698 665 600
tel. +48 71 725 40 30
s.kowcz@automatunin.com.pl

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Diagnosta

Piotr Grzesiak
kom. +48 508 631 191
tel. +48 71 725 40 30
p.grzesiak@automatunin.com.pl

 

Diagnosta

Stanisław Szyszkowski
kom. +48 601 715 898
tel. +48 71 725 40 30
s.szyszkowski@automatunin.com.pl

 

Diagnosta

Damian Zygmąt 
kom. +48 608 851 343
tel. +48 71 725 40 30
d.zygmat@automatunin.com.pl