Pomoc drogowa 24h

 

Firma Auto-Matunin działa na rynku motoryzacyjnym od 1978 roku. Po prawie 40 latach działalności, zdobytym doświadczeniu i ciągłym rozwoju firmy cały czas doskonalimy i umacniamy swoją pozycję na rynku szeroko pojętych usług motoryzacyjnych. Siedziba Spółki w Jelczu-Laskowicach zajmuje 4,5 ha powierzchni. Zostały na niej wybudowane trzy hale, w których świadczymy usługi napraw, remontów, serwisowania i lakierowania wszelkich samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów użytkowych.

 


 

Oferujemy pełną obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i napraw powypadkowych wszelkich pojazdów. W tym zakresie współpracujemy z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi, m.in PZU, Warta, Allianz, Benefia i HDI. Posiadamy park samochodów zastępczych przeznaczonych dla naszych klientów na czas naprawy pojazdu. Dysponujemy flotą pojazdów pomocy drogowych i ratownictwa drogowego oraz takimi rozwiązaniami transportowymi, które umożliwiają kompleksową obsługę zdarzeń i awarii na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Do Państwa dyspozycji pozostaje kadra inżynieryjno-techniczna oraz sześćdziesięciu wykwalifikowanych pracowników naszej spółki.

 

Zobacz nasz profil QService

 

Zobacz nasz profil Moto Integrator

 

ZA CO CENIĄ NAS KLIENCI?

  • Jakość i terminowość wykonywanych usług
  • Fachową obsługę i kompetencje naszych pracowników
  • Ciągły rozwój i inwestycje Spółki w najnowocześniejszy park maszynowy i sprzętowy
  • Poszerzanie asortymentu usług

WAŻNE DATY Z HISTORII FIRMY

  • 2012: Otwarcie salonu sprzedaży i autoryzowanego serwisu oraz serwis blacharsko-lakierniczego samochodów marki Peugeot.
  • 2016: Otwarcie Oddziału Spółki we Wrocławiu przy ulicy Miłoszyckiej 97.

Certyfikaty i autoryzacje