Pomoc drogowa 24h

Całodobowa pomoc drogowa: 600 600 699

Od 1996 roku jesteśmy związani umową ze Starostwem Powiatowym w Oławie oraz Komendą Wojewódzką Policji dotyczącą usuwania i zabezpieczania pojazdów na zlecenie Policji. Usługi holowania pojazdów świadczymy 4 pojazdami specjalistycznymi, przystosowanymi do tego typu zadań.

 

 

Holowane pojazdy znajdują się na naszym całodobowo strzeżonym parkingu. Kierowcy naszych pojazdów posiadają niezbędne umiejętności i konieczną wiedzę do udzielania pomocy technicznej i merytorycznej dla klientów korzystających z naszych usług.

 

 

Firma Auto-Matunin Sp. z o.o. posiada koncesję na wykonywanie transportu krajowego oraz zagranicznego, oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej z tytułu wykonywania usługi przewozowej.

OFICJALNI PARTNERZY:

NASZE POJAZDY HOLOWNICZE

 

Mercedes Actros MB 2544 Mega Space

 

Pojazd specjalny wyposażony w zabudowę do ratownictwa drogowego.

 

Szczegóły wyposażenia

 

Mercedes Atego

 

Pojazd z platformą najazdową, pozwalającą na załadunek 2 pojazdów. Dodatkowo wysięgnik tylny do podczepiania jeszcze jednego pojazdu za przednią oś. Wyposażony w hydrauliczną wyciągarkę i 3-osobową kabinę sypialną.

 

Mercedes Atego 1228

 

Wyposażony w hydrauliczną platformę najazdową umożliwającą załadunek pojazdów osobowych i dostawczych do masy całkowitej 5 ton. Tylny wysięgnik do podczepiania kolejnego pojazdu za przednią oś.

 

MAN TGA 18480

 

Ciągnik siodłowy z naczepą niskopodwoziową wyposażoną w wyciągarkę hydrauliczną o sile 30 ton służącą do przewozu różnego roadzaju ładunków ponad gabarytowych.

Zdjęcia z akcji